Kurz Filip report

Kristus vstal z mŕtvych!

Veľmi rád by som odovzdal krátku sms-ku z víkendového kurzu Filip na ktorom som opäť zakúsil veľkú Božiu lásku a zažil veľa zaujímavých vecí. Vždy keď prídem medzi priateľov, tak sa cítim veľmi dobre a bolo tomu tak aj tento víkend, kde som sa zasa stretol s ľuďmi, ktorých poznám už z predošlých akcií a kurzov, ale čo je super, že zasa som spoznal nových priateľov a zažil veľa srandy.
Celý kurz sa niesol vo veľmi dobrej a príjemnej atmosfére, kde som mohol počuť o Božej láske a zažiť veľa z toho na vlastnej koži. Miestami som vyronil aj zopár sĺz radosti, ktoré boli ako hojivá náplasť na rany z predošlého života. Počas kurzu sme sa aj modlili, tak trochu netradične a to veselými piesňami.
Témy kurzu vychádzali z Božieho slova - z Biblie a veľmi zaujímavým spôsobom hovorili o Ježišovej láske ku nám. Celý kurz bol veľmi dynamický a bol obohatený o veľa pekných aktivít, dynamík, prác v skupinkách a spoločných zdieľaniach.
Cítil som sa veľmi slobodne a myslím, že aj moji priatelia. Rozhodol som sa nanovo odovzdať svoj život Ježišovi a prijať jeho odpustenie a jeho víťazstvo. Prežívam veľký pokoj a radosť a to prajem aj vám. Zažil som na vlastnej koži ako ma Ježiš miluje a robí preto všetko možné aj nemožné a aj výnimky. Na záver kurzu niekoľko z účastníkov svedčilo ako im Ježiš počas kurzu menil život, ako sa ich konkrétne dotkol a poviem vám, stálo to za to si to vypočuť.
Ďakujem spoločenstvu Ján Krstiteľ za krásny čas strávený na kurze Filip, aj keď sa priznám, že keby nebolo môjho priateľa, ktorý ma zavolal, tak by som neprišiel, preto teraz aj ja teba môj budúci priateľ pozývam na daľší kurz Filip zažiť krásne dobrodružstvo s priateľmi a Ježišom. Teším sa už teraz.
M.

Fotogaléria