Pán je mojou pomocou

Kristus vstal z mŕtvych! Chcela by som sa s Vami podeliť o svedectvo svojho uzdravenia. Volám sa Ivka, bývam za hranicami Slovenska a to v Nemecku v meste Köln a chcem Vám opísať, ako sa ma Ježiš dotkol a ako ma uzdravil.

Ježiš sa ma dotýkal a uzdravoval mnoho krát. Prvý krát to bolo, keď som bola v čase puberty. Mala som problémy s menštruáciou. Mala som ju stále celé mesiace, jeden až dva dni bola pauza a vždy to pokračovalo. Až raz som bola na jednom stretnutí, ktoré robí spoločenstvo Maranatha v Prešove. To stretnutie sa volalo Oheň. Tam sa nado mnou modlili a od toho dňa to stále krvácanie zmizlo. Potom, po dlhšom čase prišli rozchody s priateľmi, nedokázala som odpustiť a znova sa nado mnou modlili a všetko bolo super. O pár rokov mi zomrel ocko, ale znova mi modlitba pomohla. Pán bol stále so mnou.

Chodila som na diecéznu animátorsku školu, kde som sa spoznala s jednou rehoľnou sestričkou, ktorá je dnes mojou švagrinou. Keď som sa vydala, narodil sa nám chlapček a odišli sme do Nemecka za manželom. Po čase sme znova túžili po bábätku a Pán nám ho dal. Ostala som tehotná. Ale chceli sme niečo vyhrať, tak som sa dala na nemecké lotto. Nebola som na tom závislá, ale vidina peňazí tam bola. Prežívala som ťažké chvíle a dieťa som potratila. No Pán mi opäť pomohol a ukázal mi cestu. Na internete som si našla, ani neviem ako, vašu vebovú stránku. Vďaka prednáškam o uzdravení, ktoré som tam našla, mi Pán ukázal cestu a ňou je On sám. Je mi super, vašu stránku môžem odporučiť ďalej, nám Slovákom, ktorí sme tu v Kolíne, aj inde. Pán nás priviedol tu v Kolíne do Slovenskej katolíckej misie a vďaka tomu sme našli super priateľov aj tu. Vďaka Vám a prednáškam môžem svedčiť o Ježišovi. Ježiš sa stal mojim veľkým priateľom, lekárom; je stále so mnou a to mi dáva silu ísť ďalej.

Ivka