Centrá mladých

Košice, Prešov, Humenné, Vranov nad Topľou, Medzev, Kračunovce, Sečovská Polianka, Široké, Košický Klečenov, Ličartovce, Dargov... To všetko sú miesta kde sa nachádzajú tzv. centra mladých ľudí, ktorým chutí život naplnený dobrodružstvom a oddanosťou Ježišovi.

Jedná sa o partiu mladých ľudí, ktorí sa pravidelne stretávajú na základe priateľstva. Na takýchto stretnutiach nechýba hudba, pokec s Ježišom, tvorivé aktivity a samozrejme niečo dobrého pod zub. Ak aj ty túžiš po takom niečom a ak nechceš byť obeťou samoty a pesimizmu tak je to niečo pre teba. Tam  môžeš nájsť nových priateľov, ktorí ti radi pomôžu, povzbudia ale hlavne je to miesto kde môžeš osobne prežiť blízkosť  a priateľstvo Ježiša Krista.

Ak ani jedno z týchto miest ti nie sú na blízku a máš túžbu po takom niečom, netráp sa, začni tam kde si. Ozvi sa nám a my ti radi pomôžeme a poradíme ako je možné začať centrum na mieste kde žiješ. Teraz to už záleží len na tebe. Život naplnený radosťou a super priateľmi môže byť aj tam kde si ty.

Veľmi sa na teba tešíme!

Kreatívne videá z centier mladých

 

Aktivity v centrách

Medzev

Kračúnovce

Sečovská Polianka

Košický Klečenov

Kontakty