Sweet sweet sound

Dnes by som sa chcela dotknúť starej worship klasiky a zároveň predstaviť vám nový vánok z Alabamy. Zoznámte sa, Sarah Reeves.

Sarah pochádza z muzikantskej rodiny, jej otec bol uznávaným hudobníkom. Už od detstva plánovala ostať v tejto oblasti a venovať sa, povedzme, mainstreamovej hudbe. Ale v pätnástich rokoch nastal v jej živote zlom. Zúčastnila sa jedného obyčajného tábora pre mladých, možno práve takého, aký ti ponúka cez leto aj Koinonia :-).

No a Boh sa dotkol jej srdca. “Po prvý krát v mojom živote som videla ľudí nadšených uctievaním Boha, ľudí, ktorí nasledovali Boha s celými ich srdcami,” priznáva sa Sarah v jednom interview. ”Túžila som po takomto druhu vzťahu s Bohom. Počas toho týždňa Boh úplne zmietol moju predstavu o podstate uctievania. Pokoril ma a naplnil Duchom Svätým. Povolal ma, aby som sa stala worship lídrom. Povedal mi, že , ‘Život nie je o tebe, Sarah. Život je o mne. Od tohto momentu budeš žiť, aby si oslavovala Moje meno, zasiahla ľudí a viedla ich do Môjho náručia.’ Môj život už nebol ten istý od toho dňa.”

Po tomto zážitku sa začlenila do mládežníckej worship kapely a zakrátko začala viesť chvály. Boh ju žehnal a skladala krásne piesne so silným posolstvom. A odhodlala sa aj na další krok viery - zaniesla demo nahrávky do spoločnosti Sparrow records. Preto v apríli tohto roku vyšiel debutový album Sweet sweet sound.

Jej piesne sú živé a autentické, lebo Sarah nespieva iba piesne o Bohu, ale je to jej lifestyle, úprimné svedectvo. "Mám len jeden cieľ a jedinú ozajstnú budúcnosť - chcem ľudí priviesť k srdcu Boha, aby som im pomohla pochopiť jeho lásku, milosrdenstvo, slobodu i silu uctievania. Mojou túžbou je priviesť národy do jeho náručia. To je moje povolanie.“


http://www.myspace.com/sarahreevesmusic

Na týchto odkazoch si môžete vypočuť Sarah, ako rozpráva o inšpirácii pre jednotlivé piesne:
Sweet sweet sound
Awaken
Fresh Anointing
Come save
My saviour

by Veronika