Svedectvá

Biblia - neprekonateľná kniha

Písal sa rok 1994. Päť rokov po nežnej revolúcii. Ľudia zhodili svoje masky, boli otvorenejší a vyjadrovali, čo cítia vo svojom vnútri. Bola som v spoločnosti dvoch ľudí, ktorí v tom čase pracovali na pomerne vysokých spoločenských postoch. Debatovali o všeličom možnom. Hovorili aj o viere, resp. o neviere v Boha.

Pán je mojou pomocou

Kristus vstal z mŕtvych! Chcela by som sa s Vami podeliť o svedectvo svojho uzdravenia. Volám sa Ivka Kapustová, bývam za hranicami Slovenska a to v Nemecku v meste Köln a chcem Vám opísať ako sa ma Ježiš dotkol a ako ma uzdravil.

Prísľub splnený do bodky

Volám sa Anka a chcela by som vám priblížiť ako Ježiš vsúpil do môjho života a ako ma povolal žiť to čo žijem dnes.

Prvé miesto patrí Pánovi

Dnes som mala hrozné ráno. Neprišla mi dôležitá pošta, týždeň neprichádzala, nevedela som, kde je ten nešťastný list. Bola som na internáte a naša ekonómka tvrdila, že neprišiel. Neskôr som zistila...

Nie, nie! Ja som katolík!

Bol som plný očakávania, ako to celé vypáli a aké budú reakcie ľudí. Ako nás príjmu a čo bude s nimi potom. Stál som pred svetlom odetou Immaculátou v Košiciach a čakal na spoločnú evanjelizáciu.

Sila priateľstva

Vďaka našej komunite mám veľa priateľov, ale skúsenosť z minulého týždňa ma ešte viac utvrdila v sile priateľstva.

Jeho láska bola mocnejšia ako ja

Volám sa Ester, mám 38 rokov. Žijem zasväteným životom spolu s bratmi a sestrami v Zlatej Idke v Koinonii Ján Krstiteľ.

Moje srdce sa raduje

Už dlhšie som mala obdobie prázdnoty. Nič ma nenapĺňalo a netešilo. Bola som obklopená priateľmi a rodinou, ale cítila som sa sama. Niečo mi chýbalo a sama som nevedela čo.

Pán nás vyviedol z krízy

Svedectvo rodiny Hvizdošovej o Pánovom pôsobení

..som ten najšťastnejší človek..

Ahojte, volám sa Peťa. Chcem vám povedať, ako sa ma Boh dotkol a zmenil ma. Myslela som si o sebe, že môj citový rozsah je veľký asi ako čajová lyžička. Môj život vyzeral asi takto: Vstala som tesne pred...